.::Rated.Idle.Ro::. Macin Server
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasasiteCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclmatie DVN

In jos 
+4
DVN
RivEEs
Rap1dist
Aud_Vise
8 participanți
AutorMesaj
Aud_Vise

Aud_Vise


Mesaje : 9
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyMier Dec 15, 2010 9:07 am

Mai nene luati masuri cu asta ca saracu nu are toata tigla pe casa. Eu imi aduc prietenii pe server si el le da distroy ca asa ii vine lui pe chelie. Azi 15.12.2010 ora 18:00 (estimativ) eram cu un prieten eCSe_tw pe server era de_dust2_long si ma trezesc ca DVN ii da distroy prietenului meu. Cand il intreb frumos pe ce motiv imi spune ca asa avut el chef. Daca eu am chef acu sa il injur ca la usa cortului de toate neamurile imi este permis ?
Sus In jos
Rap1dist
Moderator
Moderator
Rap1dist


Mesaje : 71
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Sud-Est Europa/Sud-est Romania/Braila

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyMier Dec 15, 2010 9:09 am

T/C .Ai un model de respectat.Daca viitoare vei avea warn ! E asa greu sa te uiti ?
Sus In jos
http://www.doarprinochiinostri.wordpress.ro
RivEEs
Detinator RATED
Detinator RATED
RivEEs


Mesaje : 72
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 34
Localizare : Macin / Tulcea

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyMier Dec 15, 2010 10:29 am

Dovezi. Dovezi , dovezi si iar dovezi .
@ Rap1dist : Nu mai da asa repede TC, vreau sa citesc si eu topicurile.
Sus In jos
http://servehttp://www.ratedcs.tk
DVN
God
God
DVN


Mesaje : 6
Data de inscriere : 28/11/2010

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyMier Dec 15, 2010 10:50 am

daca tu iti aduci prieteni care se pisa pe comunitatea noastra,c vrei sa ti fac io amice???poate nu am tigla pe casa dar nici injuurii destea nu accept,clar!!!iar urmatorul o sa fii tu...fiindca inainte sa iesi 'sa inventat gag gatuu matii de ratat',sa stii k ptr asta o sa te taxez!!!!bft te astept!!! Twisted Evil
Sus In jos
Aud_Vise

Aud_Vise


Mesaje : 9
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyMier Dec 15, 2010 10:52 am

Dovezi. Dovezi , dovezi si iar dovezi .

1 ca nu ti-am zis asa.
2. ce zice rive zic si eu.... fa si tu ce zice el ca doar sunteti ruda Smile
Sus In jos
DVN
God
God
DVN


Mesaje : 6
Data de inscriere : 28/11/2010

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyMier Dec 15, 2010 10:53 am

multi ma stiu k sunt tampit,da chior in niciun caz!!!!
Sus In jos
Aud_Vise

Aud_Vise


Mesaje : 9
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyMier Dec 15, 2010 11:05 am

Laso asa , de azi nu mai intru pe serverul vostru , nici pe forum puteti sa imi stergeti si userul. Rivess nu-l scade pe dvn doar e fratito , mi se pare absurd sa-l scazi. DVN tu mai controleaza-te nu mai deveni recalcitrant din orice. Bafta all si sarbatori fericite. Sa fiti mai buni
Sus In jos
spray
Moderator
Moderator



Mesaje : 19
Data de inscriere : 04/12/2010

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyMier Dec 15, 2010 11:52 am

Aud_vise la faza cu dovezi ii dau dreptate lui riv.Pe viitor la o reclamatie va rog postati o parte din consola, un screen sau orice alta dovada cu care sa va sustineti reclamatia.

Comportamentul lui DVN il cunoastem cu totii,daca nu toti ,cel putin o mare parte dintre noi si de aceea zic "Iarta-l Doamne ca nu stie ce face!".Chiar daca ar fii existat vreo parte din consola/screen,nu cred ca s-ar pune problema de vreo "retrogradare" deoarece e la prima abatere.

@aud_vise: chiar daca DVN e fratele lui riv,iti spun eu, ca si el va suporta consecintele atunci cand nu va respecta regulamentul.

@Rap1dist:Nu mai inchide asa repede topicurile deoarece, chiar daca nu a facut o reclamatie "ca la carte", ti-a oferit acolo toate informatiile care ii sunt cerute(nick,ora,mapa).

Hf.
Sus In jos
oZn-

oZn-


Mesaje : 12
Data de inscriere : 10/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyMier Dec 15, 2010 12:09 pm

dovezi.. la faze din astea puteti sa verificati si voi logurile de pe server ... pentru k mie mi se pare aiurea sa stau sa pozez consola... si pozele se mai modifica..dar logul nu Smile
Sus In jos
spray
Moderator
Moderator



Mesaje : 19
Data de inscriere : 04/12/2010

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyMier Dec 15, 2010 12:29 pm

La faze din astea as vrea sa vad si eu ce s-a intamplat,nu doar riv.Puneti voi consola sau screen si daca va veni cineva si va zice "e poza modificata" ,atunci se vor urmarii logo-urile.

No ofense,nu zic special pentru tine,doar sa stiti pentru viitor.E o chestie generala.

Ozn: mai ai putin si faci 19 ani.Ar trebuii sa te gandesti cand faci cinste ,nu sa iti umplii capu cu prostii:P

Twisted Evil
Sus In jos
RivEEs
Detinator RATED
Detinator RATED
RivEEs


Mesaje : 72
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 34
Localizare : Macin / Tulcea

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyMier Dec 15, 2010 3:52 pm

Aud_Vise a scris:
Laso asa , de azi nu mai intru pe serverul vostru , nici pe forum puteti sa imi stergeti si userul. Rivess nu-l scade pe dvn doar e fratito , mi se pare absurd sa-l scazi. DVN tu mai controleaza-te nu mai deveni recalcitrant din orice. Bafta all si sarbatori fericite. Sa fiti mai
buni
@ Aud Vise :

Nah , la anii tai imi pare rau ca adopti "aceasta" strategie, cea de a da inapoi. Ti-am zis ca in aceasta comunitate vreau corectitudine si respect de ambele parti , nu tolerez favoritismele in niciun caz. Nu are cum sa ti se para absurd sa il scad pe DVN, aici imi e "subaltern" mie, chiar daca are grad de God , si trebuie sa imi dea socoteala pentru toate "actiunile" intreprinse in cadrul server-ului/ forum-ului. Daca eu consider ca s-a pripit, ca nu a avut o decizie echitabila, ca a GRESIT, atunci nimic nu ma impiedica sa il sanctionez, chiar daca stam "intre aceeasi pereti" . Cand i-am dat adminul asta, si-a asumat o raspundere, o responsabilitate; nu o respecta, ii dau slot si scapa de "stres" .

@ DVN :
Stiu ca esti o fire mai impusiva, stiu ca nu ai "talentul" de a tolera ceva, chiar daca nu e un fapt atat de grav precum il vezi tu, si asta poate te face uneori sa gresesti. Insa stiu un lucru : il cunosc mai bine ca oricare dintre voi, si stiu ca nu se agita asa decat cand se simte "iritat" , cand intr-adevar este provocat.

Din logo-uri nu am inteles mai nimic, poate sunt prea obosit acum. (Cand starea imi va permite sa fiu limpede,odihnit , le voi reciti) .
Se apropie sarbatorile, trebuie sa fim buni, pasnici , sa ne bucuram ca a mai trecut un an cu bine peste tineretea noastra , sa ne gandim ca trebuie sa facem fata tuturor "piedicilor" vietii inca un an de zile, trebuie sa fim buni unii cu altii.
Ca o concluzie, vreau sa va impacati , sa evitati acest gen "de incidente" . Aud Vise, imi cer scuze din partea lui DVN, spre ideea ca a fost o greseala , poate o stare nervoasa. Nu vreau sa pleci, vreau sa te simti binevenit tu , si toti prietenii tai. DVN, se apropie ziua ta, faci 22 de ani (sa-mi traiesti) incearca in p*** mea sa gandesti cum ar trebui sa o faci la varsta ta bom .
Sarbatori Fericite tuturor !
Sus In jos
http://servehttp://www.ratedcs.tk
Aud_Vise

Aud_Vise


Mesaje : 9
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyMier Dec 15, 2010 4:14 pm

mda am fost placut impresionat de mesajul lui Rives. Din partea mea nu am nimic cu DVN daca ai vazut chiar am zis ca mi se pare aiurea sa iti scazi prorpiul frate. DVN am inteles ca ti se apropie ziua. Pai ce sa zic LA MULTI ANI din partea mea si sa fii sanatos. O sa ma mai gandesc la decizia mea de a parasi comunitatea. Sarbatori fericite tuturor
Sus In jos
oZn-

oZn-


Mesaje : 12
Data de inscriere : 10/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyJoi Dec 16, 2010 6:35 am

@spray.. toata problema e ca sunt din baia mare nu pot da la toata lumea de baut Wink)... ziua mea se tine in the home , un restaurant de aici... daca cumva ai drum vei fi binevenit Smile Wink)..

mnu serios pentru ca si eu am tinut server si joc de mult timp cs.. asa ca logurile is cele mai concrete .. dar era doar o idee Smile ... nu trebuie sa o luati neaparat in seama.... dar lamureste orice probleme Very Happy
Sus In jos
LuShI
Admin Server
Admin Server
LuShI


Mesaje : 43
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Alaturi de voi:>

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyJoi Dec 16, 2010 7:07 am

am stat si m-am uitat la tot ce ati spus....

eu am fst pe server atunci knd a dat ban, iar adminul DVN nu a faqt poze , demo , nimic, a dat ban aiurea....i-am reprosat k nu e bine sa dea ban direct....in fine....

eu zic k e greseala lui DVN, si pe viitor sa fii mai atent pls Smile
Sus In jos
k1d0
Admin Server
Admin Server
k1d0


Mesaje : 8
Data de inscriere : 29/11/2010

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyVin Dec 17, 2010 1:15 am

daa..si cum ramane pana la urma cu dvn????suspendat sau nu?
Sus In jos
spray
Moderator
Moderator



Mesaje : 19
Data de inscriere : 04/12/2010

Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN EmptyVin Dec 17, 2010 9:45 am

Inca nu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclmatie DVN Empty
MesajSubiect: Re: Reclmatie DVN   Reclmatie DVN Empty

Sus In jos
 
Reclmatie DVN
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
.::Rated.Idle.Ro::. Macin Server :: Server .::Rated.Idle.Ro::. :: Reclamatii-
Mergi direct la: