.::Rated.Idle.Ro::. Macin Server
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasasiteCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 RATED va cere sprijinul !

In jos 
AutorMesaj
RivEEs
Detinator RATED
Detinator RATED
RivEEs


Mesaje : 72
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 34
Localizare : Macin / Tulcea

RATED va cere sprijinul ! Empty
MesajSubiect: RATED va cere sprijinul !   RATED va cere sprijinul ! EmptyDum Dec 19, 2010 9:08 am

La inceput sv-ul asta a fost mai mult o ambitie,pentru mine cel putin, si astfel cu putina bataie de cap s-a deschis si va ofera sansa sa va distrati alaturi de noi. A trecut o luna si inca nu mi se pare ca e un FAIL , ci vad lucrurile spre bine pentru Rated. Lume este,ca orice inceput este greu,recunosc , dar cu ajutorul vostru speram ca sa rezolvam si aceasta problema. Am ales aceasta firma pentru host la server , un pic "prematur" pentru ca am vrut sa vad daca se merita sau nu, si vad ca la aproape o luna usor, usor e totul ok , dar se poate si mai bine.
Dupa ce am primit de la voi mai multe "bobarnace" din cauza lagului de pe server, de care m-am convins si eu, am hotarat impreuna cu celalalt owner ( CALEB ) sa schimbam firma de host de la 1 Ianuarie pentru a elimina aceasta problema si pt a va oferii conditii optime sa va jucati. Insa , ca orice server care se respecta, un site decent , este mult mai atractiv pentru oricine si constituie un atu pentru popularea serverului. Am incercat cu forumgratuit si dupa cateva saptamani , saracul si-a facut treaba insa daca vrem reusita trebuie sa oferim si noi ceva. Si totul incepe acum. De la 1 Ianuarie vreau sa schimb cate ceva in comunitatea Rated , cum ar fi :
1. Cel mai important - Vom achizitiona un site care se va numi www.rtd-server.com . Acesta va fi un prim pas.
2. O data ce avem acest site ne vom permite un nume al sv-ului mai "elegant" si acesta va fi - cs.rtd-server.com . ( Domeniul pe .com va permite un dns care va va ajuta sa va conectati si pe nume pe sv, cu numele nou.
3. Voi reinnoi echipa de admini server/forum , voi felicita pe unii ( Crestere in grad ) iar pe altii ii voi retrograda. Voi da grade mari pe server ( posibil un co-owner si 3-4 cu rank de God ) , depinde de situatie.
Ce vreau de la voi : costul site-ului se ridica la 180 - 200 de RON. Cei care sunt dispusi sa ajute ( nu cer suma exact,cat isi permite fiecare . Sunt sarbatori, un 10 lei uitat nu cred ca e prea mult ) , le voi fi recunoscator , le voi oferi admine si rank-uri pe forum , le voi oferi si privilegii pentru a nu regreta ca au sprijinit Rated. Suntem inca la inceput, e foarte greu dar daca punem umarul fiecare poate avem un viitor promitator. Cei care vor sa doneze, sa ajute sunt rugati sa posteze aici , sau sa ma contacteze pe mess riveees@yahoo.com . Va multumim si promitem sa ne ridicam la inaltimea asteptarilor voastre.
Sus In jos
http://servehttp://www.ratedcs.tk
 
RATED va cere sprijinul !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rated Admins
» Rated - Steam Community
» Rated vă urează: Sărbători Fericite!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
.::Rated.Idle.Ro::. Macin Server :: Off-Topic :: Discutii Libere-
Mergi direct la: