.::Rated.Idle.Ro::. Macin Server
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasasiteCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Salut lume,numai bine

In jos 
+2
spray
Rap1dist
6 participanți
AutorMesaj
Rap1dist
Moderator
Moderator
Rap1dist


Mesaje : 71
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Sud-Est Europa/Sud-est Romania/Braila

Salut lume,numai bine Empty
MesajSubiect: Salut lume,numai bine   Salut lume,numai bine EmptyLun Dec 20, 2010 7:12 am

Salut baieti,doresc stergerea adminului pe numele Rap1dist si accesul pe forum,vad ca numai sunt dorit aici...In plus nu am destul timp ca sa ma ocup de mai multe servere,in + incurc lumea p-aici.Hai salut,sper sa va ridicati si sa deveniti o comunitate mare si sa aud despre voi peste 1-2 ani Smile salut.Bafta si multumesc ca m-ati primit aici.Salut.cu stima si respect Rap1dist

Sus In jos
http://www.doarprinochiinostri.wordpress.ro
spray
Moderator
Moderator



Mesaje : 19
Data de inscriere : 04/12/2010

Salut lume,numai bine Empty
MesajSubiect: Re: Salut lume,numai bine   Salut lume,numai bine EmptyLun Dec 20, 2010 7:57 am

Ce anume te-a determinat sa iei aceasta decizie?Daca nu spui aici astept si eu un p.m.
Sus In jos
Rap1dist
Moderator
Moderator
Rap1dist


Mesaje : 71
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Sud-Est Europa/Sud-est Romania/Braila

Salut lume,numai bine Empty
MesajSubiect: Re: Salut lume,numai bine   Salut lume,numai bine EmptyLun Dec 20, 2010 8:00 am

Nu,am sa spun aici...S-au schimbat multe...Toata lumea face ce vrea...Aseara jucam cu numele Fanta si m-am trezit cu fuckoff..de mi s-a f**** tot cs...Trebuie sa fiti putin mai duri cu admini...Daca vreti sa faceti treaba nu tre sa lasati totul sa curga de la sine..:)In rest nimic..ma rog..Salut
Sus In jos
http://www.doarprinochiinostri.wordpress.ro
spray
Moderator
Moderator



Mesaje : 19
Data de inscriere : 04/12/2010

Salut lume,numai bine Empty
MesajSubiect: Re: Salut lume,numai bine   Salut lume,numai bine EmptyLun Dec 20, 2010 8:10 am

Cine anume ti-a dat fuckoff?Ai admin chat,puteai face acolo un topic sa lamurim altfel lucrurile Wink

Faptul ca pana acu nu s-au luat masuri impotriva adminilor s-a datorat faptului ca au fost la prima abatere.A doua oara nu se va mai repeta,stai linistit.Oricum nu decat cei care au avut pana acum o reclamatie au cate o "bila neagra";mai sunt si altii care nu inteleleg utilitatea adminului .

Cat despre comanda fuck off/distroy ,posibil sa fie retrasa ,ramanand a avea acces la ea decat ownerii.

In orice caz,te-as sfatui sa nu te retragi deoarece in opinia mea poti ajuta serverul/forumul.
Sus In jos
sliver
Moderator
Moderator
sliver


Mesaje : 48
Data de inscriere : 28/11/2010
Localizare : Bucureşti

Salut lume,numai bine Empty
MesajSubiect: Re: Salut lume,numai bine   Salut lume,numai bine EmptyMar Dec 21, 2010 5:09 am

Esti liber sa pleci, nu te tine nimeni legat aici. Salut si iti urez Sarbatori Fericite!
Sus In jos
LuShI
Admin Server
Admin Server
LuShI


Mesaje : 43
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Alaturi de voi:>

Salut lume,numai bine Empty
MesajSubiect: Re: Salut lume,numai bine   Salut lume,numai bine EmptyMar Dec 21, 2010 6:12 am

sliver a scris:
Esti liber sa pleci, nu te tine nimeni legat aici. Salut si iti urez Sarbatori Fericite!

bine zis...noi nu stam sa-ti cantam tie in struna...Sarbatori Fericite !

PS : nu tinem pe nimeni obligat...totul se face din placere.
Sus In jos
uNiceF
Admin Server
Admin Server
uNiceF


Mesaje : 42
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 30
Localizare : Macin (Tulcea)

Salut lume,numai bine Empty
MesajSubiect: Re: Salut lume,numai bine   Salut lume,numai bine EmptyMar Dec 21, 2010 6:44 am

E alegerea ta , tu stii cel mai bn dc ai ales sa faci asta . Salut Smile
Sus In jos
oZn-

oZn-


Mesaje : 12
Data de inscriere : 10/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare

Salut lume,numai bine Empty
MesajSubiect: Re: Salut lume,numai bine   Salut lume,numai bine EmptyMar Dec 21, 2010 4:42 pm

din experiente va spun... nu tineti admini +1 cu gandu " il tin k nu am oameni" ... k trage tot ce construiesti in jos... si un astfel de admin care da fuckoff altui admin trebuie scos repede.... nu are nici o treaba cu adminu...

cat despre comenzi...mnu conteaza cine cum le are cat timp stie sa le foloseasca in scopuri bune Very Happy
Sus In jos
sliver
Moderator
Moderator
sliver


Mesaje : 48
Data de inscriere : 28/11/2010
Localizare : Bucureşti

Salut lume,numai bine Empty
MesajSubiect: Re: Salut lume,numai bine   Salut lume,numai bine EmptyMier Dec 22, 2010 7:12 am

Rapidist, eu stiam ca daca ai admin pe un nick, trebuie sa joci cu nickul respectiv pe care ai admin, tu daca jucai "undercover" ti-ai meritat soarta.
Sus In jos
Rap1dist
Moderator
Moderator
Rap1dist


Mesaje : 71
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Sud-Est Europa/Sud-est Romania/Braila

Salut lume,numai bine Empty
MesajSubiect: Re: Salut lume,numai bine   Salut lume,numai bine EmptyMier Dec 22, 2010 11:07 am

"omule" daca erau codati pe server si toata lumea injura ,stai linistit ca aveam grija,am intrat sa joc si eu linistit...totul era sub control ;]
Sus In jos
http://www.doarprinochiinostri.wordpress.ro
sliver
Moderator
Moderator
sliver


Mesaje : 48
Data de inscriere : 28/11/2010
Localizare : Bucureşti

Salut lume,numai bine Empty
MesajSubiect: Re: Salut lume,numai bine   Salut lume,numai bine EmptyVin Dec 24, 2010 7:08 am

Topic informativ! Daca asta iti doresti, o sa vorbesc cu Rivees sa-ti scoata gradul dupa forum si sa-ti stearga adminul dupa server. Topic Locked!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salut lume,numai bine Empty
MesajSubiect: Re: Salut lume,numai bine   Salut lume,numai bine Empty

Sus In jos
 
Salut lume,numai bine
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salut Lume.
» salut all!!!!!!
» Salut!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
.::Rated.Idle.Ro::. Macin Server :: Off-Topic :: Discutii Libere-
Mergi direct la: